Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

3 hours ago, ciao said:

 .......... to je tipicno francusko naprimer (moje takodje takoreci oduvek) francuzi uglavnom ne doruckuju, ruca se u kantini na poslu tipicno oko 12, posle podne neka vocka ili slicno, i vecera oko 20h, ne vidim problem.

 

3 hours ago, ciao said:

Sto se mene tice zavisi kad pocnem ujutro da jedem - posto sam bivsi pusac - jedini dorucak koji je dolazio u obzir su kafa i cigarete, posle sam ostavila cigarete ali ni dalje nisam doruckovala, nikakav problem vec godinama;

 

 

Sve stoji. Ja sam godinama jeo samo dorucak i veceru, dok sam radio, a u penziji jedem jednom dnevno - u neko doba poslepodne ili uvece. A cigarete jos nisam bacio... :classic_smile:

Ali ja nemam 2 - 3 - 4 treninga dnevno, ne takmicim se.

 

Sta mislis, zasto vecina tenisera jede bananu ili vec nekog djavla izmedju setova?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darth Steva said:

 

Upravo to... i ja godinama tako funkcionisem, nije da striktno postujem i da nema sanse da pojedem nesto van tih 8 sati ali to mi nekako dodje default nacin ishrane, rucak oko 12, voce/smoothie oko 3-4 i onda vecera posle posla oko 6-7.

Djokofan.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoran59 said:

 

 

 

Sve stoji. Ja sam godinama jeo samo dorucak i veceru, dok sam radio, a u penziji jedem jednom dnevno - u neko doba poslepodne ili uvece. A cigarete jos nisam bacio... :classic_smile:

Ali ja nemam 2 - 3 - 4 treninga dnevno, ne takmicim se.

 

Sta mislis, zasto vecina tenisera jede bananu ili vec nekog djavla izmedju setova?

 

Ali njemu ocigledno tako odgovara - u poslednjih godinu i po dana od kada tako funkcionise je sasvim lepo igrao ne moze se reci da mu je falilo snage ni fizicke ni mentalne :smiley2:

 

I Novak jede banane ponekad tokom meca - to mu je valjda tokom 8 sati kada jede tokom dana, nisam gledala da li je dao detalje, samo sam videla naslov, ne volim da citam te tekstove jer se nerviram nikad ne znam sta je novinar malo preokrenuo ili mnogo i necu da se opterecujem - naslov mi je sasvim dovoljan kad su njegovi tekstovi u pitanju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I baš si morao? :classic_tongue:

Inače moram reći da mi nije jasna ta poplava mimova u zadnje vreme na temu "reći ću svojoj deci da je ovo taj i taj" ili "kako da kažem svojim potomcima to i to". Mislim, zašto se podrazumeva da će decu to iole da zanima i da im nešto znači kad neće :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

U ZADNJE vrijeme puno se priča o intervalnom postu, a neke poznate osobe, poput Jennifer Aniston ili najboljeg tenisača na svijetu Novaka Đokovića, tvrde da je upravo intervalni post zaslužan za njihovo zdravlje, mladolik izgled, vitku liniju i kondiciju.

Otkad je Yoshinori Ohsumi 2016. godine osvojio Nobelovu nagradu za medicinu zbog svog istraživanja o autofagiji, intervalni post je postao glavna tema u medijima i stekao veliku popularnost.

 

Ceo tekst:

https://www.index.hr/magazin/clanak/djokovic-i-aniston-hvale-intervalni-post-popricali-smo-s-autorom-hit-knjige-o-njemu/2185446.aspx

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo pljuvanje. Novak komentarise sve a nikako ne komentarise to sto njegov narod zivi u diktaturi. A prvi on bi mogao da koristi svoj uticaj u svetu kako bi skrenuo paznju na muke svog naroda. Njemu Vucic ne treba, veci je od Vucica, ali mudro cuti jer ima biznis po Srbiji, a i tasta mu unistava reke Srbije.

 

Nije ovo pljuvanje. Sinisa Kovacevic je pametan covek.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki John Terry said:

https://mondo.rs/Info/Srbija/a1332114/Sinisa-Kovacevic-o-Novaku-Djokovicu.html

 

Iskreni sam obozavatelj karijere Novaka, ali se slazem sa Kovacevicem. Novaku je, doduse, interes da ne kaze nista lose o srpskoj vlasti.

 

Nemam pojma. Lepo je biti politicki svestan, ali eksponirati se u srpskoj politici u ovom trenutku,

moze biti skupo po karijeru i mentalni pristup. Podrzati neku svetsku inicijativu, za pande, ili black lives matter,

slozices se, dosta je bezazlenije, nema tu nekog uloga za njega, neke tapije, necega sto bi ga mentalno moglo poremetiti.

 

A ovo, da udje u srpsku tabloidnu masinu za pravljenje blata, dok je jos uvek aktivan igrac,

bilo bi previse za njega. Nema smisla da ga Sinisa gura tamo u ovom trenutku. I sta to novak

realno ima da kaze Srbima, nemamo pojma. On je vec osetio ugrize srpske tabloidne masinerije

puno puta kad se pominjalo prijateljstvo sa Hrvatima i navijanju za Hrvate. Mislim, razvlacili su ga SNS psi po tviteru, secam se.

 

Igrace jos 5-6 godina, a posle moze i u ovo blato, nece Vucic da pobegne, a i Sinisa ce biti tu gde jeste.

A onda, ako vladalac zanemoca i Nole zgrabi vlas, sledi nam mesavina me too, black lives matter, 

pravoslavnih svetinja, budistickih rituala stavljanja kriske hleba na stomak, 5,6G.

Iskreno, i za ovo bih glasao ako bi trebalo da se skine ova trenutna diktatura koja rastace tkivo.

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sinisi Kovacevicu je bolje da se drzi onoga sto je radio ceo zivot, posto je kao politicar miks Vuka Jeremica, Sase Radulovica i Branka Dragasa, znaci potpuni analfabeta.

 

Djokovic cuti o prilikama u Srbiji iz ocitih razloga i to je tacno, ali ovakva gadost tipa brines se za crnce u Americi a ne za svoj narod je klasican argument svih nacosa i hulja od devedesetih na ovamo.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kido from Junkovac said:

Podrzati neku svetsku inicijativu, za pande, ili black lives matter,

slozices se, dosta je bezazlenije, nema tu nekog uloga za njega, neke tapije, necega sto bi ga mentalno moglo poremetiti.

 

O tome se i radi. Sve je neki borac za prava nekoga, ali samo onda gde proceni da ne moze da strada. To nije odlika hrabrih ljudi vec populista. 

 

@McLeod

Zavisi kako gledas. Meni je to izraz frustracije Sinise Kovacevica. Novak je jedan od retkih koji zaista ima moc da uzdrma sistem, a to nece da uradi zbog svojih par restorana u Srbiji. Zato ga mnogi i ne vole, jer je previse "ukalkulisan" u svojim istupima.

 

Sa druge strane, bez problema izjavljuje one budalastine o veri i molitvi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Laki John Terry said:

 

O tome se i radi. Sve je neki borac za prava nekoga, ali samo onda gde proceni da ne moze da strada. To nije odlika hrabrih ljudi vec populista. 

 

@McLeod

Zavisi kako gledas. Meni je to izraz frustracije Sinise Kovacevica. Novak je jedan od retkih koji zaista ima moc da uzdrma sistem, a to nece da uradi zbog svojih par restorana u Srbiji. Zato ga mnogi i ne vole, jer je previse "ukalkulisan" u svojim istupima.

 

Sa druge strane, bez problema izjavljuje one budalastine o veri i molitvi...

 

Bold...

 

jebem mu misha...kakvih par restorana jbt, kad na jednom turniru zaradi koliko svi ti restorani ne zarade za 20 godina...koga bole kurac za restorane..pardon my french....

 

Siniša se ovde izblamirao samo tako. Na stranu izjednačavanje borbe protiv rasizma sa brigom za jebene koale, meni je ovde nešto drugo možda i zanimljivije....Dakle, zašto se očekuje da je Novak taj koji mora da uzdrma ovu vlast ili šta već? Je l njegovo da uzdrma sistem? Nije majku mu. Brini za državu i narod kako možeš, doniraj pare, opremaj škole, pravi radionice ili šta mu već fondacija radi ali tu mora da bude tačka. I sa njegovim aktivnostima i sa našim očekivanjima.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa cega se onda plasi? Prvi je koji ima misljenje za sve na jebenom svetu, samo ni slucajno ne moze da se desi da kaze da u Srbiji nema ljudskih prava. Nije uopste bitan Sinisa Kovacevic. Jednostavno, Novak je previse kalkulisan, vestacki.

 

Nije na Novaku da uzdrma vlast, ali nije bas normalno ni da zmuri, zar ne? Ne mora da se opredeljuje politicki, naravno, ali nije prirodno ni da se pravi kako je sve u redu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki John Terry said:

Pa cega se onda plasi? Prvi je koji ima misljenje za sve na jebenom svetu, samo ni slucajno ne moze da se desi da kaze da u Srbiji nema ljudskih prava. Nije uopste bitan Sinisa Kovacevic. Jednostavno, Novak je previse kalkulisan, vestacki.

 

Nije na Novaku da uzdrma vlast, ali nije bas normalno ni da zmuri, zar ne? Ne mora da se opredeljuje politicki, naravno, ali nije prirodno ni da se pravi kako je sve u redu.

 

Ja i dalje ne kapiram sta znaci da uzdrma vlast. Je l politicar ili sportista? Jebem mu mater, seremo mu svi kada lupeta budalastine oko vakcina, drveca, vode i svega ostalog sto necu ni da nabrajam, samo cu da odlepim...jer mu kao teniseru nije mesto u tim vodama, kao sto nije. I onda kao, e ajde da uzdrmas vlast. To nije njegov posao. I šta znači da se pravi da je sve u redu ili nije? Stvarno ne kapiram šta treba da uradi? Da dođe u Insajder i priča o medijskim slobodama? Da priča o korupciji u zdravstvu/sudstvu? Baš ne kapiram

 

A i iskreno, ako mi treba Novak Đoković da bi ova govna otišla....sviraj fajront. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

Ja i dalje ne kapiram sta znaci da uzdrma vlast. Je l politicar ili sportista? Jebem mu mater, seremo mu svi kada lupeta budalastine oko vakcina, drveca, vode i svega ostalog sto necu ni da nabrajam, samo cu da odlepim...jer mu kao teniseru nije mesto u tim vodama, kao sto nije. I onda kao, e ajde da uzdrmas vlast. To nije njegov posao. I šta znači da se pravi da je sve u redu ili nije? Stvarno ne kapiram šta treba da uradi? Da dođe u Insajder i priča o medijskim slobodama? Da priča o korupciji u zdravstvu/sudstvu? Baš ne kapiram

 

A i iskreno, ako mi treba Novak Đoković da bi ova govna otišla....sviraj fajront. 

 

Pa on i ne treba da se bavi politikom. Ali ako je već aktivan i komentariše politička dešavanja u SAD to je krajnje licemerno s obzirom na probleme u njegovoj zemlji. Prvo počisti ispred svoje kuće pa tek onda prigovaraj komšiji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

Ja i dalje ne kapiram sta znaci da uzdrma vlast. Je l politicar ili sportista? Jebem mu mater, seremo mu svi kada lupeta budalastine oko vakcina, drveca, vode i svega ostalog sto necu ni da nabrajam, samo cu da odlepim...jer mu kao teniseru nije mesto u tim vodama, kao sto nije. I onda kao, e ajde da uzdrmas vlast. To nije njegov posao. I šta znači da se pravi da je sve u redu ili nije? Stvarno ne kapiram šta treba da uradi? Da dođe u Insajder i priča o medijskim slobodama? Da priča o korupciji u zdravstvu/sudstvu? Baš ne kapiram

 

A i iskreno, ako mi treba Novak Đoković da bi ova govna otišla....sviraj fajront. 

 

Pa nije ni epidemiolog ni farmaceut ni elektronac, pa opet ima misljenje o vakcini i 5G mrezi.

 

Ne treba nista da uradi, nisi me razumeo. Ali mi je cudno da ima misljenje o svemu, samo nema o ovome. Kao da ne postoji diktatura u njegovoj zemlji koju toliko voli. To je, verujem, i poenta Sinise Kovacevica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...