Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, wrecktangle said:

Dvije stvari...tek sad u stvari se vidi sta je napravio u finalu...kad je dobrih 90 posto pomislilo na 2:1 da je gotovo. Bice ova titula sve draza kako vrijeme odmice. 
Druga stvar...www je sad koji nik? 😁

I dalje je wwww danas je stavila jedan post inace vrlo malo pise u poslednje vreme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ciao said:

 

Eh, vidis, ovo je jedan od razloga sto sam Djokovicev navijac.

Ne volim nacionalnosti, uzrokovale su mnogo zla u nasoj nam bivsoj, ali izuzetno cenim uspesne pojedince.

Silno me impresionira Djokovicevo znanje jezika. Licno, govorim tri a snalazim se na jos dva. Svejedno, nisam ni blizu njemu.

 

Pogledao sam citav video. Razumeo nisam nista (talijanski ne znam), sem da su forsirali "numero uno". Svejedno, izgleda da su se dobro zezali.

Ima li negte taj video, titlovan na nesto nama razumljivo?

Link to comment
Share on other sites

Ništa specijalno nisu rekli, kako je on boravio dosta u Sanremu kad ga je trenirao Pjati, igrao neke čelendžere tu na početku karijere, provodio dosta vremena pa je dobro naučio jezik, kako je dobar prijatelj s Fjorelom (jednim od voditelja), kako mu je od hitova sa Sanrema omiljena Terra promessa, zafrkavali malo drugog voditelja i to je to manje-više. I da, rekao mu je Fjorelo da ih upravo gleda Fonjini i Novak je čestitao njemu i Flaviji prinovu. :classic_smile:

Ne znam doduše zašto misle da je dobra ideja da Novak peva, ali nije ispalo toliko strašno koliko sam očekivala :classic_biggrin:

E da, rekao mu je Fjorelo da izgleda kao da ima 28 kila, što nije daleko od istine :classic_tongue:

Edited by alcesta
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 21Barkley said:

 

Pre desetak dana si pričao drugačije o boldovanom.

 

 

naravno da nisam,  vrati se na raspravu i nadji deo gde ga nazivam mandrilom  ili šta već.

Moj stav je bio da je u proslavljanju pobede ili šta već novakova medjunarodna slava može mu doneti problem u okruženju, gde će ga zlonamerni dočekati na nož, a mnogima na pamet pasti svašta nešto ružno  iako je to nama lepo, pa još na to ima deo o mandrilima  i svašta  nešto što je išlo u diskusiji  gde je tvoja strana zauzela stav  ko mi dirne u novaka dira mi u zenicu oka mog, a samo je kritika upućena, da je srpska patriotska pesma zloupotrebljena od strane nekih neljudi i da to po komšiluku može izazvati negativne konotacije  i da će ga razni informeri i kuriri komšijski razapeti kao što kuriri i informeri domaći razapinju. 


Ali problem je što ne može da se kritikuje apsolutno ništa da se ne smatra teškom uvredom  ili kako već...  jer od svega napisanoga, ti si upamtio da sam ja pričao da Novak nije fin momak i šta već... a ja te ovim putem molim da nadješ jedan upis 1 upis  u kome ćeš da potvrdiš da sam tvrdio nešto drugačije od onoga što tvrdim danas/juče/maltene svaki dan.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, zoran59 said:

 

Eh, vidis, ovo je jedan od razloga sto sam Djokovicev navijac.

Ne volim nacionalnosti, uzrokovale su mnogo zla u nasoj nam bivsoj, ali izuzetno cenim uspesne pojedince.

Silno me impresionira Djokovicevo znanje jezika. Licno, govorim tri a snalazim se na jos dva. Svejedno, nisam ni blizu njemu.

 

Pogledao sam citav video. Razumeo nisam nista (talijanski ne znam), sem da su forsirali "numero uno". Svejedno, izgleda da su se dobro zezali.

Ima li negte taj video, titlovan na nesto nama razumljivo?

 

alcesta u medjuvremenu prepricala - da dodam da je bilo simpaticno zezanje, jedan voditelj koji je njegov prijatelj i koji ga je pozvao i drugi koji (navodno po meni) nije znao da je Novak u publici inije znao da je on sada ponovo numero uno itd ali krajnje ljubazno i simpaticno u uz jako mnogo postovanja i simpatija u odnosu na Novaka a Novak bar po meni vrlo skroman, simpa, ljubazan i sto mene impresionira sto ga bas briga sto ne ume da peva - mada sto kaze i alcesta bilo je bolje nego sto sam ocekivala, ali voli covek sou i voli da peva i to i radi kad ima priliku.

Inace, i mene impresionira njegovo poznavanje jezika, nije mi jasno kada nadje vreme da ih uci - njegov engleski je odlican, nemacki govori jer je bio kod Pilica, italijanski govori potpuno tecno i nisam primetila da gresi, francuski je kasnije naucio ne znam kada i kako, govori ga tecno, gresi ali sve razume i moze da kaze sve sta hoce, usput napravi malo greskica ali nista strasno, svaka mu cast; Cula sam da govori i spanski ali ne znam koliko dobro, u svakom slucaju impresivno sve u svemu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema preskakanja Rima, jel bi ja trebao da budem tamo tokom maja meseca (ne znam jos uvek da li polovinom ili tokom poslednje nedelje, pa od toga i zavisi da li ce biti sanse da makar gledam zavrsnicu turnira) 😎 .................... dakle, na sljaci se ove godine ipak mora uzeti neki turnir pre RG .....................

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

 

alcesta u medjuvremenu prepricala - da dodam da je bilo simpaticno zezanje, jedan voditelj koji je njegov prijatelj i koji ga je pozvao i drugi koji (navodno po meni) nije znao da je Novak u publici inije znao da je on sada ponovo numero uno itd ali krajnje ljubazno i simpaticno u uz jako mnogo postovanja i simpatija u odnosu na Novaka a Novak bar po meni vrlo skroman, simpa, ljubazan i sto mene impresionira sto ga bas briga sto ne ume da peva - mada sto kaze i alcesta bilo je bolje nego sto sam ocekivala, ali voli covek sou i voli da peva i to i radi kad ima priliku.

Inace, i mene impresionira njegovo poznavanje jezika, nije mi jasno kada nadje vreme da ih uci - njegov engleski je odlican, nemacki govori jer je bio kod Pilica, italijanski govori potpuno tecno i nisam primetila da gresi, francuski je kasnije naucio ne znam kada i kako, govori ga tecno, gresi ali sve razume i moze da kaze sve sta hoce, usput napravi malo greskica ali nista strasno, svaka mu cast; Cula sam da govori i spanski ali ne znam koliko dobro, u svakom slucaju impresivno sve u svemu

Greši on dosta i na italijanskom ali nema problema da tečno kaže sve što mu je potrebno i da ga svi razumeju. Šta će mu više, a i za izgovor je mnogo lakše nego francuski. Uostalom on cele godine komunicira s ljudima u timu na italijanskom pa nije ni čudo, mada ja na njihovom mestu ne bih izdržala da mu ne ukažem na neke greške kad ih ponavlja :classic_biggrin:

A što se tiče pevanja primetila sam da najmanje kompleksa i treme imaju ljudi koji nemaju glasa ili sluha ili nijedno :classic_laugh:

Ovo je ipak neprevaziđeno, bar meni :classic_biggrin:

 

 

 

3 minutes ago, jevrem69 said:

Nema preskakanja Rima, jel bi ja trebao da budem tamo tokom maja meseca (ne znam jos uvek da li polovinom ili tokom poslednje nedelje, pa od toga i zavisi da li ce biti sanse da makar gledam zavrsnicu turnira) 😎 .................... dakle, na sljaci se ove godine ipak mora uzeti neki turnir pre RG .....................

Mrzim te :classic_dry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Greši on dosta i na italijanskom ali nema problema da tečno kaže sve što mu je potrebno i da ga svi razumeju. Šta će mu više, a i za izgovor je mnogo lakše nego francuski. Uostalom on cele godine komunicira s ljudima u timu na italijanskom pa nije ni čudo, mada ja na njihovom mestu ne bih izdržala da mu ne ukažem na neke greške kad ih ponavlja :classic_biggrin:

A što se tiče pevanja primetila sam da najmanje kompleksa i treme imaju ljudi koji nemaju glasa ili sluha ili nijedno :classic_laugh:

Ovo je ipak neprevaziđeno, bar men:classic_biggrin:

 

 

 

 

Ne secam se ovog ali se slazem iz sve snage,  samo sto se nisam prevrnula sa stolice  :roflmao: voli covek i sta sad :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ciao said:

Cula sam da govori i spanski ali ne znam koliko dobro, u svakom slucaju impresivno sve u svemu

Ma spanski prica tako sto modifikuje italijanski + malo spanglisha, ali istina nije ni to "straightforward*.. svakako, slazem se, impresivno

Link to comment
Share on other sites

Španski priča kao Španci što pričaju italijanski i obrnuto :classic_biggrin: samo vodi malo više računa o akcentu.

 

Ccccc ciao, kako se toga ne sećaš kad je bilo na RG :classic_biggrin: ja se otada kad god vidim da će da peva mašam oko sebe za neke improvizovane čepove za uši :default_sofa:

Srećom umerio se s godinama pa u poređenju s ovim još bude i dobro :64:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad god ovi u Lakostu hoće da naprave neku šaru ne sećam se da je ispalo kako treba. Neka se drže jednostavnog, u tome su najbolji. Meni se ove godine jedino sviđa ono što je nosio na ATP kupu.

 

 

Edited by alcesta
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Kad god ovi u Lakostu hoće da naprave neku šaru ne sećam se da je ispalo kako treba. Neka se drže jednostavnog, u tome su najbolji. Meni se ove godine jedino sviđa ono što je nosio na ATP kupu.

isto mislim ali moraju da prodaju i neke nove majice valjda zato ga i placaju  :smiley2:

Boje su mi ok belo i crveno ali ove sare mi nekako bodu oci

Link to comment
Share on other sites

Meni lici na ono kad se sveže vratiš iz Beč, pa ti majstori odrade lavove za na kapiju, a uveče se skockaš, obujes lakovane cipele i obučeš ovu maju pa zoves komšiju na kafu da vidi lavove, u nadi da će obratiti pažnju i na stajling te skapirati koliko ti dobro ide. :kece:

Edited by kalistenika u rutini
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...