Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

A koliko ima na Ozi Openu? Stvarno mi mrsko da guglam..mislio sam da neko zna..

7.. Skor 6-1, poraz od Nadala 2009. u finalu mu je jedini.. Ima jos 8 polufinala na AO

Edited by Borko
Link to comment
Share on other sites

Zasto su se ispisali priznajem da mi nije jasno, pretpostavljam da mislis zbog razlicitih nacina interpretacije sta je decenija

 

Inace, podatak iscitah u francuskom Le Monde pa sam ga samo prevela jer mi je bio interesantan

 

 

https://www.lemonde.fr/tennis/article/2020/02/02/tennis-novak-djokovic-remporte-l-open-d-australie_6028137_1616659.html

 

"Avec ce titre, Djokovic devient le premier joueur de l’ère moderne (ère Open, depuis 1969) à remporter des tournois du Grand Chelem dans trois décennies différentes depuis son premier en Australie en 2008, et le 2e dans l’histoire après Ken Rosewall dans les années 1950, 1960 et 1970.  "

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ne postoje različita tumačenja. Postoje samo ljudi koji znaju šta je decenija i ljudi koji ne znaju šta je decenija. Kome nije jasno šta je decenija i šta nije neka krene da broji od nulte godine i onda...ooops, ne postoji nulta godina, postoji samo prva godina...znači neka krenu da broje od prve godine, neka broje 202 puta po 10 pa da vidimo do kog će zaključka doći da li je 2020 godina prva ili poslednja godina u deceniji u kojoj se nalazi...

Edited by Charlie Foxtrot
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Ne postoje različita tumačenja. Postoje samo ljudi koji znaju šta je decenija i ljudi koji ne znaju šta je decenija. Kome nije jasno šta je decenija i šta nije neka krene da broji od nulte godine i onda...ooops, ne postoji nulta godina, postoji samo prva godina...znači neka krenu da broje od prve godine, neka broje 202 puta po 10 pa da vidimo do kog će zaključka doći da li je 2020 godina prva ili poslednja godina u deceniji u kojoj se nalazi...

Decenija je i 2005-14 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Novak sad nek igra Dubai i americke masterse. 

 

Na sljaci ne bi trebalo puno da se opterecuje s obzirom da je ove godine Olimpijada i postoje dva igraca koja su bolja na toj podlozi. Jedan masters i RG bi bilo sasvim dovoljno za ovu sezonu. 

 

Potrebno je ciljati Vimbldon/Olimpijada/USO

Link to comment
Share on other sites

Bicu malo prost, oprostite...ali kazu da su takvi Novakovi fanovi...pa cu njega da citiram " jaci si k***  bre!!!" 😁 Jos jedan "rat" dobijen, jos jedna velika titula ide tamo gde pripada, u ruke najkompletnijeg tenisera svih vremena. Bravo Novace!!! Jedna meni omiljena numera za teniskog velemajstora, da proslavimo 😋

 

https://youtu.be/oloF_UnYCW0

Edited by ZiS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...