Jump to content

Championship and Lower Leagues


Drug Crni

Recommended Posts

Da li ce ovo konacno obezvediti Lidsu romociju sledece godine.... Dogovoreno: Gazda PSŽ-a ulazi u Lids. Naser Al Kelifi započinje ambiciozan projekat u engleskom fudbalu, najpre kao suvlasnik kluba iz Jorkšira...

izvor: Mozzartsport.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Koliko se sećam na starom forumu je postojala ova tema i bila je dosta posećena, pa po uzoru na nju otvaramo ovu temu na kojoj ćemo komentarisati rezultate iz najjače druge lige na svetu.

 

Ove godine u Šempionšipu od igrača sa naših prostora nastupaju: Mitrović, Šunjić, Krovinović,Jon Stankovic, Mlakar, Sluga. Pored njih tu je i određen broj igrača za dvojnim državljanstvom, a Slaven Bilić je trener WBA. Velika će se borba voditi za ulazak u PL, a po mom mišljenju favoriti su Fulam, Lids i Kardif...

Link to comment
Share on other sites

Ako si gledao Fulam u prvom kolu, oni mogu biti samo favoriti za ispadanje.

 

Ljudi su ostavili komplet odbranu, koja je poklonila taj jedini gol u prvom kolu.

 

Igra im Kamara koji je u ovom trenutku izgubljen nacisto, uzeli su Kavaljera i Knokarta, dok ce ovaj drugi verovatno biti dominantan u Cempionsipu, prvi nije nista posebno.

 

Rekonstrukcija je odradjena ocajno.

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2019 at 12:25 PM, McLeod said:

Ako si gledao Fulam u prvom kolu, oni mogu biti samo favoriti za ispadanje.

 

Ljudi su ostavili komplet odbranu, koja je poklonila taj jedini gol u prvom kolu.

 

Igra im Kamara koji je u ovom trenutku izgubljen nacisto, uzeli su Kavaljera i Knokarta, dok ce ovaj drugi verovatno biti dominantan u Cempionsipu, prvi nije nista posebno.

 

Rekonstrukcija je odradjena ocajno.

Ali i dalje imaju najbolji vezni red u takmičenju, a uz sve to imaju i Mitrovića. Moson i Brajan su dobri igrači, samo treba sve to uigrati. Knokart je dokazan mamojeb na ovom nivou, a vidim da su doveli i Artera koji je legitiman PL igrač. Biće to mnogo bolje kad se uigraju i kad se vrati Sesenjon.

 

Lids baš razvalio Bristol u gostima, nisam pre primetio njihovog štopera Vajta, ali vidim da je pozajmljeni igrač Brajtona. Dečko igra odličan fudbal, baš pismen defanzivac. Ako Lids dovede Kenta mislim da ce obaviti ogroman iskorak ka PL...

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Lids svake godine ima dobar tim i dobro startuje pa prdne u cabar 🙂

Nisam siguran da im je vezni red najbolji, u Cempionsipu svake godine iskoci neki mladi igrac koji je do tada manje vise bio nepoznat.

 

Skeptican sam u pogledu njihovih sansi da budu bolji od sredine tabele.

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2019 at 11:57 AM, Liska Manjina said:

Koliko se sećam na starom forumu je postojala ova tema i bila je dosta posećena, pa po uzoru na nju otvaramo ovu temu na kojoj ćemo komentarisati rezultate iz najjače druge lige na svetu.

 

Ima odgovarajuca tema i na ovom forumu i to od prvog dana,  samo je izgleda lakse otvoriti novu temu nego proveriti na drugoj strani da slucajno nema nesto slicno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Liska Manjina said:

Ali i dalje imaju najbolji vezni red u takmičenju, a uz sve to imaju i Mitrovića. Moson i Brajan su dobri igrači, samo treba sve to uigrati. Knokart je dokazan mamojeb na ovom nivou, a vidim da su doveli i Artera koji je legitiman PL igrač. Biće to mnogo bolje kad se uigraju i kad se vrati Sesenjon.

 

Lids baš razvalio Bristol u gostima, nisam pre primetio njihovog štopera Vajta, ali vidim da je pozajmljeni igrač Brajtona. Dečko igra odličan fudbal, baš pismen defanzivac. Ako Lids dovede Kenta mislim da ce obaviti ogroman iskorak ka PL...

 

Neće se taj vratiti, nikad više...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Baros said:

 

Ima odgovarajuca tema i na ovom forumu i to od prvog dana,  samo je izgleda lakse otvoriti novu temu nego proveriti na drugoj strani da slucajno nema nesto slicno.

Zaista nisam primetio, a listao sam teme u nameri da prokomentarišem prvo kolo i nisam uspeo pronaći navedenu temu. Jasno je da je došlo do previda, ali nema potrebe za tim spočitavanjem, nije baš da ja namerno otvaram duple teme samo da tebi napakosti i da ti otežam posao.

 

21 hours ago, McLeod said:

Lids svake godine ima dobar tim i dobro startuje pa prdne u cabar 🙂

Nisam siguran da im je vezni red najbolji, u Cempionsipu svake godine iskoci neki mladi igrac koji je do tada manje vise bio nepoznat.

 

Skeptican sam u pogledu njihovih sansi da budu bolji od sredine tabele.

Ala brate 😄 Pa vezni red im je surov Kalvin Filipsa je tražilo pola ekipa iz PL! Klih je genijalac koji se preporodio od dolaska Bielse, a Foršo je takođe dobar igrač. Problem je što nemaju adekvatne zamene za navedene igrače, a veliki je broj utakmica. Po mom mišljenju najveći problem imaju na poziciji štopera Kuper je strašna kiksara, Vajt se pokazao solidno, ali nema baš iskustva, a Berardi je bek i prinudno igra na poziciji štopera.

 

Što se tiče ofanzivnog dela tu su i pored prodaje Rufa među najjačim u takmičenju - krila:Hernandez, Herison, Klark, Košta; napad: Bamford, Nketiah, Roberts

 

Uz sve to imaju najboljeg trenera u takmičenju i uigrani su. Garantujem ti da neće biti sredina tabele i da će barem obezbediti plejof 😄

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam o Fulamu, ne o Lidsu 😄

Lids svakako svake sezone ima top 3 tim i izduva, osim pre cini mi se pre 3-4 sezone kad su im svi davali sredinu tabele a oni bar dogurali do plejofa, a imali su po imenima ubedljivo najgori tim za svoje standarde.

 

Ja bih voleo da se oni vrate u PL, i zbog rivaliteta sa Junajtedom i inace, uvek su negovali dopadljiv fudbal.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mitro sa dva gola danas u pobedi Fulama od 5-3 nad Šefild Venzdejom izbio na prvo mesto strelaca sa ukupno datih 26 golova.

 

Fulamu se iznenada ukazala šansičica za direktan ulazak u PL, nakon poraza WBA i Brentforda. Pre poslednjeg kola (u sredu) WBA ima 82, Brentford 81 a Fulam 80 bodova. Rivali igraju kod kuće u poslednjem kolu - WBA sa 14. QPR, a Brentford sa poslednjim Barnslijem. Fulam gostuje 13. Viganu. Šansa je mala ali lopta je okrugla. :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2019 at 8:25 PM, McLeod said:

Ako si gledao Fulam u prvom kolu, oni mogu biti samo favoriti za ispadanje.

 

Ljudi su ostavili komplet odbranu, koja je poklonila taj jedini gol u prvom kolu.

 

Igra im Kamara koji je u ovom trenutku izgubljen nacisto, uzeli su Kavaljera i Knokarta, dok ce ovaj drugi verovatno biti dominantan u Cempionsipu, prvi nije nista posebno.

 

Rekonstrukcija je odradjena ocajno.

 

On 8/8/2019 at 10:36 PM, McLeod said:

Pricao sam o Fulamu, ne o Lidsu 😄

Lids svakako svake sezone ima top 3 tim i izduva, osim pre cini mi se pre 3-4 sezone kad su im svi davali sredinu tabele a oni bar dogurali do plejofa, a imali su po imenima ubedljivo najgori tim za svoje standarde.

 

Ja bih voleo da se oni vrate u PL, i zbog rivaliteta sa Junajtedom i inace, uvek su negovali dopadljiv fudbal.

 

On 8/7/2019 at 11:52 PM, McLeod said:

Lids svake godine ima dobar tim i dobro startuje pa prdne u cabar 🙂

Nisam siguran da im je vezni red najbolji, u Cempionsipu svake godine iskoci neki mladi igrac koji je do tada manje vise bio nepoznat.

 

Skeptican sam u pogledu njihovih sansi da budu bolji od sredine tabele.

 

Mek dominira, po običaju 😝😂 Fulham ispadanje, Leeds sredina tabele

Edited by Darko
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...