Jump to content

Championship and Lower Leagues


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

Na kraju se provuče Fulam do Vemblija. Sa ovako smušenom igrom biće im đavolski teško da prođu u PL. Moglo bi da bude dobro finale.

Kao što sam i mislio, Kardif je bukvalno sam sebe izbacio. Luda ekipa, bez nekog preteranog kvaliteta. Da su igrali malo defanzivnije u prvoj utakmici, Fulam bi sam sebe izbacio. Klasična YB tip ekipe, igra se brzo i atraktivno, ali odgovornost prema igri jako slaba, bukvalno raspuštena banda. Primili su gol iz prekida, što se moralo desiti naročito protiv Kardifa u dve utakmice, u stvari primili su dva gola iz prekida (prvi iz kornera, a drugi iz ubacivanja iz auta ala Stoke i Rori Delap iz najboljih dana). Na kraju su jednom izbacivali loptu sa gol linije, te umal da prime gol iz golmanske duge lopte u 95-om minutu. Oni će lagano ispasti iz PL ako ne popravi odbranu, tandem Rim-Hektor je kritičan na ovom nivou, da ne pričam o PL. Vezni red je takođe tanak, Kerni ima kvalitet i tehničku pismenost ali fale fizikalije.

 

Žao mi ludog Kardifa, igraju negledljiv fudbal, ali nekako sam za njih navijao u pomenutom dvomeču. Da su umesto Flinta doveli krštenog veznjaka možda bi napravili više, ne može se u PL sa tandemom Pack-Vaulks, to je jako tanko.

 

Na kraju finale  Brentford-Fulam, bukvalno će dobiti onaj čija odbrana manje puta kiksne. Videćete situacije gde Pinok maši fudbal ili gde Hektor dodaje loptu u noge protivniku. Benharma je verovatno najbolji igrač u obe ekipe, ali isto tako Mitrović može svojom snagom da razbije Jansona i Pinoka. Bukvalno dve ekipe koja dosta sliče jedna drugoj, ja očekujem rezultat 2-2 pa produžetke ili tako nešto.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2020 at 9:48 AM, Liska Manjina said:

Kao što sam i mislio, Kardif je bukvalno sam sebe izbacio. Luda ekipa, bez nekog preteranog kvaliteta. Da su igrali malo defanzivnije u prvoj utakmici, Fulam bi sam sebe izbacio. Klasična YB tip ekipe, igra se brzo i atraktivno, ali odgovornost prema igri jako slaba, bukvalno raspuštena banda. Primili su gol iz prekida, što se moralo desiti naročito protiv Kardifa u dve utakmice, u stvari primili su dva gola iz prekida (prvi iz kornera, a drugi iz ubacivanja iz auta ala Stoke i Rori Delap iz najboljih dana). Na kraju su jednom izbacivali loptu sa gol linije, te umal da prime gol iz golmanske duge lopte u 95-om minutu. Oni će lagano ispasti iz PL ako ne popravi odbranu, tandem Rim-Hektor je kritičan na ovom nivou, da ne pričam o PL. Vezni red je takođe tanak, Kerni ima kvalitet i tehničku pismenost ali fale fizikalije.

 

Žao mi ludog Kardifa, igraju negledljiv fudbal, ali nekako sam za njih navijao u pomenutom dvomeču. Da su umesto Flinta doveli krštenog veznjaka možda bi napravili više, ne može se u PL sa tandemom Pack-Vaulks, to je jako tanko.

 

Na kraju finale  Brentford-Fulam, bukvalno će dobiti onaj čija odbrana manje puta kiksne. Videćete situacije gde Pinok maši fudbal ili gde Hektor dodaje loptu u noge protivniku. Benharma je verovatno najbolji igrač u obe ekipe, ali isto tako Mitrović može svojom snagom da razbije Jansona i Pinoka. Bukvalno dve ekipe koja dosta sliče jedna drugoj, ja očekujem rezultat 2-2 pa produžetke ili tako nešto.

 

vidi se da pratis i poznajes championship ali kako neko moze u dvomecu izmedju fulhama i cardiffa da navija za mesarsku ekipu kao sto je cardiff koja gol moze da da samo na neku gurku i prevaru (prvi gol - ward drzi rukama rodaka da ne moze da istrci, drugi gol - opet duga lopta i nekoliko srecnih odbitaka do mreze)???

 

inace, hector je sasvim dobar defanzivac, fulhamova odbrana je dosta ozbiljnija od kada je on dosao, pre njega je bila ocajna.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, sunset rubdown said:

 

vidi se da pratis i poznajes championship ali kako neko moze u dvomecu izmedju fulhama i cardiffa da navija za mesarsku ekipu kao sto je cardiff koja gol moze da da samo na neku gurku i prevaru (prvi gol - ward drzi rukama rodaka da ne moze da istrci, drugi gol - opet duga lopta i nekoliko srecnih odbitaka do mreze)???

 

inace, hector je sasvim dobar defanzivac, fulhamova odbrana je dosta ozbiljnija od kada je on dosao, pre njega je bila ocajna.

 

 

Šta zna srce šta je posed lopte i lepota fudbala 😛 Vidiš da sam napisao da Kardif igra negledljiv fudbal, ali sam podržavao njih zbog te luđačke energije i zbog nepravde od prošle godine.

 

Koventri se vraća, vidim da prave novi stadion. Sledeće godine će biti opet neizvesno takmičenje, iz PL su ispale dosta jake ekipe. Norič je Siti za ovaj nivo fudbala, ako zadrže sve igrače opet će biti u vrhu. Votford je definitivno najveće ime, oni su dosta ulagali u ekipu ovih godina Dini, Sar, Pereira, Hjuz, Dukure su legitimni PL igrač, starteri u svim ekipama donjeg/srednjeg doma PL. Čerupanje je već počelo, Dini je navodno već dogovorio transfer u Totenhem. Ista je priča i sa Bornmutom, Kalum Vilson je igrač za kojeg su se otimale top PL ekipe, tu su i King, Bruks, Luis Kuk, Ake, Ramsdejl.

 

Danas je veliko finale, Mitro je upitan. Pivo i semenke spremne 😄

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vepar said:

Ovo je nivo druge srpske lige... i fudbal i ovakvi golovi

 

Amateri

 

I Brentford i pogotovo Fulam bi izmlatili svaki srpski tim osim Zvezde i Partizana kao volove u kupusu, a i blizanci bi se sa njima mučili ko grešan s dušom.

 

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Cestitke Mitru na povratku  u PL. Nije on za CH

 

Očigledno se jedva kreće, muči ga povreda, ali ovakve utakmice se igraju i na jednoj nozi. I takav asistirao kod drugog gola.

Edited by Stiletto
Nepismenost
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Ne verujem da će on ostati u Fulamu svakako, tj. mislim da bi on svakako igrao PL.

 

Videćemo.

 

ostao je u fulhamu kad su ispali u champ i sad ce da ode kad su se vratili u premier ligu? zvuci logicno.

 

i kad bi tony khan zeleo da ga proda i kad bi mitar hteo da ide (a ne verujem da hoce) cena je 40+ miliona funti sto tesko da bi neko platio na ovu krizu od timova koji nisu chelsea, man u, city...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sunset rubdown said:

 

ostao je u fulhamu kad su ispali u champ i sad ce da ode kad su se vratili u premier ligu? zvuci logicno.

 

i kad bi tony khan zeleo da ga proda i kad bi mitar hteo da ide (a ne verujem da hoce) cena je 40+ miliona funti sto tesko da bi neko platio na ovu krizu od timova koji nisu chelsea, man u, city...

Možda na kraju budeš u pravu, ali da Fulam nije prošao sinoć, mislim da bi svakako on igrao u Premier ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

inace, zasluzena pobeda fulhama, parker je majstorski spremio taktiku, sigruno, strpljivo kako se i igraju ovako velike utakmice, a napad brentforda je bio potpuno ustopovan.

 

sto se pojacanja tice, treba obavezno otkupiti harrisona reeda, mali je opasan zadnji vezni, dovesti dva stopera (pre svega levog kao partnera za hectora), startnog desnog beka, levog beka da se rotira s bryanom i mozda backup za mitra. na golu, krilima i u vezi smo dobri, posebno ako se vrati zambo anguissa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...