Jump to content

Championship and Lower Leagues


Drug Crni

Recommended Posts

Mislim da se Bijelsi često tokom karijere dešavalo da mu timovi padaju tokom sezone nakon eksplozivnog starta. Sve njegove ekipe suludo puno trče pa dođe vremenom do zamora materijala, zato se i plašim ishoda plejofa za njih, baš bi bila šteta da ponovo izvise, prizor Ludaka u PL bi bio spektakl sam po sebi.

Ali stvarno je doktor, alal vera za onaj potez danas, uopšte nisam siguran da većina drugih trenera tako reagovala, tim pre što bi sa 3 boda zadržali šansu za drugo mesto (ako se nešto nisam prebacio, a mislim da nisam).

Link to comment
Share on other sites

Velika bi steta bila da se na stogodisnjicu osnivanja Lids ne vrati u najvisi rang. Toliki hajp cele sezone oko 100 godina kluba jednostavno mora da se zavrsi promocijom. Postavlja se sa razlogom pitanje: Kad ako ne sad?

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, holden c. said:

Ali stvarno je doktor, alal vera za onaj potez danas, uopšte nisam siguran da većina drugih trenera tako reagovala, tim pre što bi sa 3 boda zadržali šansu za drugo mesto (ako se nešto nisam prebacio, a mislim da nisam).

Imao je Ćira Blažević sličnu epizodu dok je trenirao u nekoj vukojebini, mislim u Iranu. Kažem sličnu jer ne mogu da se setim detalja. Čini mi se da je njegov igrač odglumio penal uz crveni protivniku, a on je valjda naredio igraču da promaši penal i izvukao svog igrača bez zamene. Tako nekako, čini mi se. 

Link to comment
Share on other sites

Odlucio da se prikljucim ovom topiku jer sam navijac sumara. Vec neko vreme se nadam povratku u Premier ligu. Sve mislim ovo je ta godina. Mislio sam da ce dolazak O'Nila da nesto promeni, ali nista. Pre mesec i po dana su bili na 3 boda od 6. mesta i onda serija poraza. Videcemo sta ce igracka legenda kluba da uradi sa prelaznim rokom.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako je verovati hajlajtsima, Bijelsa rutinirao kvazi gospodina Lamparda dok kažeš "špjijun na treningu"...videćemo revanše, simpatije ka Lidsu, mada mi bi idealno bilo da su oni i Vila završili u eliti

 

Sprat ispod, Sanderlend dobio Portsmut minimalcem u prvom meču iako su imali igrača manje poslednjih dvadesetak minuta, sutra Donkaster protiv Rodnijevihtm

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto je Villa preokrenula danas. WBA se citav mec branio i zadrzavao vrijeme. Dobro su odolijevali dugo vremena, cinilo se da Villa nece dati gol, ali je onda Houricane neobjasnjivo ostavljen sam na nekih 20 metara i dao gol, nije mu  niko ni u blok usao. Ubrzo nakon toga penal za Villu i preokret. Na kraju Gejl dobi crveni i propustice revans. Zasluzeno potpuno, cijeli mec se glupirao. Grilis je stvarno dobar igrac. Valjda ce konacno zaigrati PL sledece sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Šteta za Leeds, navijao sam za njih. Očigledan im je pad forme koji ih je koštao i drugog mesta.

 

Šansa za Villu, Derbi ako udje biće gori od Huddersfielda, ne deluju mi spremno za PL.

Edited by Lineker
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...